Android Programımız

   


 

Kurulum Bilgileri

Programızın setup haline tıkladığınız da kullanıcı lisans sözleşmesini onaylamanız istenir. Onayladıktan sonra ileri diyerek programın kurulumuna gecersiniz.

Kurulumda yapmanız gereken hep ileri tuşuna basmanız.

Programın veritabanı olan Firebird kurulumunda dil olarak ingilizceyi secip next tuşlarıyla hiçbir ayarını değiştirmeden ilerlemeniz yeterlidir.

 

1-Demsoft Kurulum Yerı

Programı setuptan kurduktan sonra Bilgisayarım Yerel Disk C içinde Dempro diye bir klasor oluşur. Programın çalışması için normal şartlarda bu şekilde C de olmalıdır. Programı Setup tan kurmak yerine klasoru kopyalayarak kurarken de yine klasoru C nın direk içine atmanız gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

2.Dempro Klasorunun İçi

Program kurulduğunda C deki Dempro klasorunun içinde gördüğünüz dosyaların olması gerekır. Eğer herhangi bir şekilde C de Dempro ya tıkladığınızda için boş yada en az isimleri gördüğünüz şekilde 4 tane klasor yoksa ve içinde Dem.exe , datayeri.txt dosyaları yok ise program çalışmaz. Yine lisanlamak için LISANLAMA.exe yasa lisanla_multi.exe olması gerekir. Benzer şekilde güncellemek için DEMGUNCELLE.exe ,datayeri2.txt, GUNCELEME.gdb ,ekranparametreleri.xls dosyalarının olması gerekır. Program klasorunun içindeki frf uzantılı dosyalar dizayn (fatura gibi) dosyalarıdır. Program DEM.exe uygulaması ile çalışır. Bu dosyayı  taşımak yerine masaüstüne kısayol yapmanız gerekir. Yoksa çalışmaz. Yedek almak için Dempro klasoru içindeki YEDEKLE.bat dosyasını masaüstüne kısayol yapabilirsiniz. Nerelere yedekliyor görmek yada değiştirmek için YEDEKLE.bat dosyasına sağ tıklayıp Düzenle ye basarsanız orda ne şekil çalıştığını görebilirsiniz.

 

 

 

 

 

3-Program Veritabanı Kurulumu

Makinenize format attınız. Ve programın ana klasoru olan Dempro yu C ye kopyaladınız. Sonra yapmanız gereken Firebird isimli SQL veritabanını kurmanız. Veritabanını C dekı Dempro Klasorunun içindeki PRG klasorunde setup halını bulabilirsiniz. Firebird u kurmak için tıklayıp hep ileri ileri demeniz yeterli. Hiçbir ayarını değiştirmeden kuruluma devam edin. Finish tuşuna basarak bitirin. Eğer daha önceden kurulmuş ise zaten kuruldu ve çalışıyor diye İngilizce mesaj verir.

 

 

 

 

 

 

 

4-Programın Verilerinin Depolandığı Yer.

Programa girdiğiniz tüm bilgiler C de Dempro Klasorunde ki DATA_FB  klasorunde  depolanmaktadır. Bu yüzden sizin için en önemli dosya bu data dosyasıdır. Bu dosyanın silinmemesine yada format türü durumlarda mutlaka yedek alınmasına öncelik verin. Diğer tüm dosyalar geri konulabilir. Ancak bu dosyada sizin belki yıllarca girdiğiniz tüm bilgileriniz olacağı için silininde tüm verileriniz gitmiş olacaktır. Program bu güne kadar kendi kendine hiç bir veriyi silmemiştir. Ayrıca programımızda her türlü silme işlemi onaylı bir şekilde yapılır. Vırüslerden dolayı programın verilerinde kaybolma olmaz. Ancak tek sorun çok fazla elektirik kesilmeler yada pc nızın kapanması durumlarında sizin girdiğiniz o andakı veriler de sorun olabilir. Bu çok küçük ihtimal de olsa var olan bir olasılıktır. Bu yüzden güç kaynağı kullanmanızı yada elektiriklerin devamlı kesildiğinde bilgilerinizi kontrol etmenizi öneririz.

 

 

 

 

 

5-Programın Çalıştığı Veri Dosyasını Gösteren Yol

Programın hangı veriyolu ile nerdekı data dosyasını kullandığını görmek için C deki Dempro içindeki datayeri.txt dosyasına cift tıklarız. Acılan ekranda bilgilerin nerede olduğunu size gösterir. Bu dosyada normal de herhangi bir değişiklik yapmamanız gerekir. Yok eğer program D de çalışsın istiyorsanız satırın başında kı C yı silip D yapın. Ve bu şekilde kaydedin çıkın. Eğer bir ana makineniz varsa ve ordakı datalara ulaşacaksanız bu sefer satırın başına o makinenın IP numarasını yazıp  :  (iki nokta üst üste )  koymanız gerekır. Örneğin ana makinenın IP numarası 192.168.1.10 ise   satırınız şu şekilde olması gerekir.

192.168.1.10:C:\DEMPRO\DATA_FB\DEMPRO.GDB

Tabi Anamakinede ki IP adresının elle yapılandırılması gerekir ki her seferınde değişmesin. Ayrıca yine ana makinenın güvenlik duvarının kapalı olması gerekıyor.

 

 

 

 

 

 

6-Programı Yeniden Lisanlamak İçin

Programı lisanslamak için C deki Dempro klasorunde ki LISANSLAMA.exe (kelebek ikonlu) uygulamasını çalıştırmanız gerekır. Bu ekranda firma kodunuzu ,seri numaranızı ve makine kodunuzu vererek bizden programı lisanslamak için lisans konu alabilirsiniz. Bu işlem için ya mail yada telefon etmeniz gerekmektedir.  Programın lisanlanması için LISANLAMA.exe dosyasına tıkladığınızda hatasız acması gerekır. Lısanlama yapmadan üstte ki birleri okuyup kontrol edin.

 

 

 

 

 

 

 

 

7-Programı Komple Yedeklemek İçin

Programın tümünü yedeklemek için bu şekilde yapabilirsiniz. yedeklemek için Flash Disk kullanabilirsiniz. Yanı C de Dempro klasorunün üzerine gelin.Sağ tıklayın. Gönder de en altta sizin taktığınız Flash Disk görünür. Onu secin. Dosyaları yedeklemesini bekleyın. Eğer flashdiskiniz de kopyalamaya karşı koruma kilidi varsa onu acın. Yeterli yerın olduğundan emin olun. Programı zip yada rarlayıp ta yedekleye bilirsiniz. Böylece daha az yer kaplar. Zip yada rar dosyasının adını değiştirip tarih verirseniz daha iyi olur.

 

 

 

Muhasebe Programı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Muhasebe programı ararken öncelikle firmamızın ihtiyacını belirlemek gerekmekte. Bu ihtiyaca göre program arayışına geçmek lazım. Ne çok fazla nede çok az özellik olmalı. Bu programın ileriye dönük ihtiyacımızı karşılaması gerekmiyor manasına gelmez. Önemli olan o an ve yakın zamanda ihtiyaçlarımızı karşıması. Yoksa hiç kullanmayacağımız özellikler için fazla dan ücret ödemenin bir manası yok. Çünkü genelde ne kadar fazla özellik varsa ücret o kadar artmaktadır. Buna paralel olarak program karmaşıklaşmakta. Az özellik daha kolay kullanımdır genelde.

Program alırken ikinci önemli şey, yazılım firmasının desteği ve tecrübesidir. Program ne kadar iyi olsa da eğer firmanın desteği yoksa sıkıntı yaşanmakta. Kurumsal yada marka firmaların her zaman çok iyi destek vereceği söylemi aslında paradoksal bir yalandır. Çünkü müşteri sayısı arttıkça firmanın desteği azalmakta yada ücretlendirilmekte, yada destek ücretleri pahalanmaktadır.

Muhasebe Programı alırken marka program almayı genelde muhasebeciler tercih etmektedir. Çünkü eleman genelde ücreti kendisi ödemediği için istediği programı pahalıda olsa aldırmak istemektedir. Bunun diğer sebebi de yalnızca o programı bildiğinden başka programa sıcak bakmayacaktır. Burada firma sahibinin inisiyatif alması gerekir. Birde programı elemana öğretip kendisi program konusunda fazla caba sarf etmeyen firma sahipleri genelde yanlış yapmışlardır. Çünkü elemana bağlı kalmak ve programa müdahale edememek çok büyük bir stratejik hatadır. Firma sahibi, muhasebe programı alırken kendisinin de öğrenebileceği, kullanabileceği bir program alması gerekir.

Muhasebe Programının veritabanın açık olması önemlidir. Çünkü açık- free veritabanlarına ulaşım her zaman kolay olacaktır. Hem başka platformlarla ortak kullanımda hem de veri aktarımlarında bu özellik önemlidir.

Fiyatı düşük olup, yazılım piyasasına ilk giren firma yada şahıslardan uzak durmayı tavsiye ederiz. Çünkü firmanın bu işi ne kadar sürdüreceği belli değildir. Muhasebe programının tutup tutmayacağına göre firma işe devam edecektir. Genelde olan ise birkaç program sattıktan sonra bu işten çekilmek şeklindedir. Bu işi ek iş olarak yapanlar ise oldukça fazladır. Bir web sitesi ile home ofis yada başka bir işte çalışırken yazılım işine girenler vardır.

Web tabanlı yazılımlarda verilerinizin nerede tutulduğuna dikkat etmeniz gerekir. Yanı özel ticari bilgilerinizin başkasının bilgisayarında tutulmasından rahatsızlık duymuyorsanız sıkıntı olmaz. Yine sizin web den girebildiğiniz her ortama yabancıların yada kötü niyetlilerinde girebileceğini düşünmeniz gerekir. Kendi serverınız da bilgi tutmak hem maliyetlidir hem de güvenlik-teknik bilgisi ister.

Düşük ücret karşılığı her türlü desteği hiçbir sınır olmadan verildiğini vadeden firmalardan uzak durmak gerekir. Çünkü hizmet sektöründe her bir işlemin belli bir maliyeti vardır. Örneğin 100 TL ye satılan bir program için istediğiniz zaman geliriz deniliyorsa şüpheyle bakılmalı. Çünkü o ücret karşılığı yapılacak iş değildir. Ticaret yapan bir firmanın 100 TL karşılığında bir müşterisine 3-4 kez yerinde gitmesi aslında zararına bir satış demektir. Para kazanılmadan yapılan işlemlerin sonrasında değişik şeyler çıkabilmekte.

Muhasebe Programı bayiden değil de mümkünse direk yazılım firmasından almanızı tavsiye ederiz. Bayiler hiçbir zaman yazılım firması kadar muhasebe programlarına yada herhangi bir ticari yazılıma vakıf değillerdir. Ama yazılım firması programın tüm detayını bildiği ve geliştirme olanağı kendilerinde olduğundan direk satıcı olarak tercih edilmelidir.

Son olarak ücretsiz yada yıllık düşük ücret karşılığı programlara dikkat etmek gerekir. Ücret yoksa aslında destekte yoktur. Yada bir süre sonra o program mutlaka ücretlendirilecektir. Çünkü ticari olarak kazanç olmadan bir firmanın vakıf gibi ücretsiz program dağıtması mantıksızdır ki bunun örneklerini ne yazık ki gördük. Ücretsiz yada düşük ücretli bir program binlerce kopya dağıtıldıktan sonra yabancı bir firmaya satılmış, kullanıcıları mağdur olmuştu.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Program Özelliklerine Göre En Uygun Biziz
Emsal yazılımlara göre fiyat avantajı sunarız. Tok satıcı değiliz. Dostluğunuzu kazanmak isteriz. Ödeme kolaylığı için bir çayınızı içmemiz yeterli.

Sizi Kobay Olarak Görmeyiz. Yeni Bir Firma Değiliz. 
Sektörde 12.yılında bilgi ve tecrübesi ile hizmet veren ,kurumsallaşmış bir yapımız var. Programlarımız sizden çok önceleri test edilmiş ve onaylanmıştır. Maceraya atılmaya gerek yok.

Programlarımız Kolay ,Kullanışlı ve Esnek 
Yazılımlarımız kolaydır. Hem eski alışkanlıklarınız hemde yenilikleri yazılımlarımızda bulabilirsiniz. Esnek yapısı ile her sektörde her işi görür.

Biz sadece satıcı değiliz. Üretende Biziz
Sırf satışa endeksi çalışmayız.Biz ürünlerimizi bir bebeği, bir çiçeği büyütür gibi geliştiririz. Yazılım firmasıyız. Bilgisayarcı değil.

Destek veren ,kendini ve yazılımlarını geliştiren bir Kadroyuz 
Program desteğini ve eğitimini aracıdan değil direk bizden alısınız. İsteklerinizi ve önerilerinizi bize sunar, çözüm bizde bulursunuz.

Biz Tüm Türkiyedeyiz. 
Kendi ilinde yazılım üreten ve satan bir firma değiliz. Türkiyenin her ilinde memnun müşterilere sahibiz.

Nasıl Satın Alabilirim

Demsoft Yazılım ürünlerinin satışı yazılım firması olarak bizzat yapılmaktadır.

İstanbul dışından satın alınmalarda kargo ve internet ile program teslim edilmektedir.

Programızı internetten indirerek, kargo ile adresine gönderilecek cd ile yada uzaktan yardım programları ile sizin bilgisayarınıza bağlanıp kurarak satın alıp kullanabilirsiniz.

Programının kurulumu için İstanbul içinde yerinde kurulum yapılmakta, programın kurulumundan sonra ödeme nakit olarak tahsil edilmektedir.

İstanbul dışında ise kurulum öncesi ödeme havale yada eft ile banka hesaplarımıza yapılması gerekmektedir.Ödeme sonrası kargoyu beklemeden kurulum vereceğimiz linkten programın full halinin indirilmesi ve uzaktan bağlantı yada telefon ile lisanslanması ile programımız sizin kullanımına sunulur.

Kargo ile programın orjinal cd gönderilir. Cd içinde ayrıca programın eğitim videoları vardır.

Tüketici Hakları Kanunu    -   Masafeli Satış Zorunlu Bilgileri (Yazılara Tıklayınız)

Siparişleriniz için telefonlarımız

0212 281 87 77 - 0212 281 75 88

0532 540 25 64 - 0536 323 95 59

Email : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Msn : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Banka Hesap Bilgilerimiz

Garanti Bankası - TÜMSAN/İKİTELLİ Şubesi

Şube Kodu : 598   Hesap No : 665 42 57

Hesap Adı : Güney Uzun

IBAN : TR54 0006 2000 5980 0006 6542 57

 

PTT Posta Çek Hesabı

Güney Uzun - 09285569

Kredi Kartı İle Ödemek İçin

Mail Order Formu İNDİR

 

Firmamız - Demsoft Yazılım - Muhasebe Programları

Firmamız yazılım ve bilişim sektöründe on dört yıldan fazla birikime sahiptir. Bu birikim ve azimle 2004 yılında Demsoft Yazılım olarak ticari faaliyetlerine başlamıştır. Bu güne geldiğimizde Türkiye’nin tüm illerinde müşteriye sahip, on beş ayrı ticari programın satışını ve geliştirmesini yapan, binden fazla memnun müşteriye sahip bir yazılım firması karşımıza çıkmaktadır.

Kurulum amacı ticari kaygıların yanında veya bundan daha üstte olmak üzere Bilişim Sektöründen kendine has bir çizgi oluşturmaktır. Bu bağlamda Firmamız Müşteri memnuniyetini öncelediği gibi en kaliteli ürünü en uygun fiyata vermeyi de prensip olarak benimsemiştir.

Firmamız yazılım ağırlıklı faaliyet sürdürmekle beraber özellikle sistem, networking, web hosting ve tasarım alanlarında yetişmiş kadroları ile hizmet vermektedir.

Firmamız kendi alanında uzman kadroları dışında bayi ağı ile müşterilerine hizmet vermeyi amaçlar. Yine online internet kullanımı olanakları ile hızlı ve yerinden hizmet vermek amacı ile hem kendi alt yapısını hem de müşterilerinin alt yapılarını re-organize etmeyi hedef edinir.

Demsoft Yazılım sektörde kendini kanıtlamış bir firma olarak Bilişimin sayılı firmaları arasına girme hedefini edinmiş olup, çalışmalarını bu amatör ruhla profesyonel bir bakış açısı ile yürütmektedir.

Fatura Bilgisi

Firma Ünvanı : DEMSOFT YAZILIM - Güney Uzun

Firma Adresi : Biksan San. Sitesi C Blok K:2 No:31  İkitelli OSB- Başakşehir - İstanbul

Telefon :0212 281 87 77

Fax: 0212 281 75 88

Vergi Dairesi : İKİTELLİ

Vergi No : 180 5247 0894

Gizlilik Politikası

 

Demsoft Yazılım  olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyor ve uygulamalarımızı kullandığınız süre zarfında bunu sağlamak için çaba sarfediyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar aşağıda açıklanmış ve bilginize sunulmuştur.

Bilgi Toplama

Demsoft yazılım olarak uygulamalarımızda hiç bir bilgiyi toplamıyor, biriktirmiyor. Aşağıdaki bilgileri ise alsa tutmuyoruz.

  • ip, imei no, cep no
  • internet servis sağlayıcınız
  • tarayıcınızın özellikleri
  • işletim sisteminiz
  • programa giriş-çıkış bilgilerinizi 

Kişisel Bilgilere Ulaşma

Uygulamalarımız cihazinindaki rehber, mesaj, resim vb hiçbir kişisel bilginize ulaşıp kullanmaz. Uygulamamızın veritabanına girişini yaptığınız telefon ve email adreslerine siz isterseniz arama, sms ve email gönderme işlevini telefonunuzun özelliklerini kullanarak yapar. Örneğin bir müşteri kaydı oluşturup, bu kayda telefon ve mail ekler ve sonrasında uygulamamızdan telefona arama yapmak isterseniz bunu işlemi yerine getirir. Bunun dışında uygulamamızın dışında tutulan hiçbir veriyi kullanmaz, paylaşmaz, depolamaz.

Reklamlar

Sitemizde dışarıdan şirketlerin reklamlarını yayınlamaktayız (Google, v.s.). Bu reklamlar çerez (cookıes) içerebilir ve bu sirketler tarafından çerez bilgileri toplanabilir ve bizim bu bilgiye ulaşmamız mümkün değildir. Biz Google Adsense, vb. şirketler ile çalışmaktayız lütfen onların ilgili sayfalarından gizlilik sözleşmelerini okuyunuz.

Bilgi Güvenliği

Demsoft Yazılım, bilgilerinizi kendi bünyesinde saklamadığı gibi yetkisiz erişimden veya bunların yetkisiz olarak değiştirilmesinden, ifşa edilmesinden veya imha edilmesinden korumak için çok çalışırız.

Dış Bağlantılar

Uygulamamızdan, yanlızca www.demsoftyazilim.com internet adreslerine bağlantı vermektedir. Google Reklamlarınınlink verdiği, banner tanıtımını yaptığı sitelerin içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir. Burada bahsedilen bağlantı verme işlemi, hukuki olarak “atıfta bulunma” olarak değerlendirilmektedir.

Değişiklik

Gizlilik Politikamız zaman zaman değişebilir. Açıkça izninizi almadan bu Gizlilik Politikası kapsamındaki haklarınızda kısıtlama yapmayız. Gizlilik Politikasında yapılan değişiklikleri bu sayfada yayınlarız.

İletişim

Uygulamalarımızın gizlilik politikası ile ilgili; her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi bize Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresinden iletebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Tel : +90 212 281 87 77

Nasıl Ulaşırım

İsim

Görevi

E-mail

Güney Uzun

Satış ve Yazılım

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Aytaç Güven

Satış ve Destek

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Destek ve Lisans

Destek

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Banka Bilgilerimiz

Garanti Bankası

Tümsan/İkitelli Şubesi

Şube Kodu : 598

Hesap No : 665 42 57

Hesap Adı : Güney Uzun

IBAN :TR54 0006 2000 5980 0006 6542 57

Muhase Programı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Muhasebe programı ararken öncelikle firmamızın ihtiyacını belirlemek gerekmekte. Bu ihtiyaca göre program arayışına geçmek lazım. Ne çok fazla nede çok az özellik olmalı. Bu programın ileriye dönük ihtiyacımızı karşılaması gerekmiyor manasına gelmez. Önemli olan o an ve yakın zamanda ihtiyaçlarımızı karşıması. Yoksa hiç kullanmayacağımız özellikler için fazla dan ücret ödemenin bir manası yok. Çünkü genelde ne kadar fazla özellik varsa ücret o kadar artmaktadır. Buna paralel olarak program karmaşıklaşmakta. Az özellik daha kolay kullanımdır genelde.

Program alırken ikinci önemli şey, yazılım firmasının desteği ve tecrübesidir. Program ne kadar iyi olsa da eğer firmanın desteği yoksa sıkıntı yaşanmakta. Kurumsal yada marka firmaların her zaman çok iyi destek vereceği söylemi aslında paradoksal bir yalandır. Çünkü müşteri sayısı arttıkça firmanın desteği azalmakta yada ücretlendirilmekte, yada destek ücretleri pahalanmaktadır.

Muhasebe Programı alırken marka program almayı genelde muhasebeciler tercih etmektedir. Çünkü eleman genelde ücreti kendisi ödemediği için istediği programı pahalıda olsa aldırmak istemektedir. Bunun diğer sebebi de yalnızca o programı bildiğinden başka programa sıcak bakmayacaktır. Burada firma sahibinin inisiyatif alması gerekir. Birde programı elemana öğretip kendisi program konusunda fazla caba sarf etmeyen firma sahipleri genelde yanlış yapmışlardır. Çünkü elemana bağlı kalmak ve programa müdahale edememek çok büyük bir stratejik hatadır. Firma sahibi, muhasebe programı alırken kendisinin de öğrenebileceği, kullanabileceği bir program alması gerekir.

Muhasebe Programının veritabanın açık olması önemlidir. Çünkü açık- free veritabanlarına ulaşım her zaman kolay olacaktır. Hem başka platformlarla ortak kullanımda hem de veri aktarımlarında bu özellik önemlidir.

Fiyatı düşük olup, yazılım piyasasına ilk giren firma yada şahıslardan uzak durmayı tavsiye ederiz. Çünkü firmanın bu işi ne kadar sürdüreceği belli değildir. Muhasebe programının tutup tutmayacağına göre firma işe devam edecektir. Genelde olan ise birkaç program sattıktan sonra bu işten çekilmek şeklindedir. Bu işi ek iş olarak yapanlar ise oldukça fazladır. Bir web sitesi ile home ofis yada başka bir işte çalışırken yazılım işine girenler vardır.

Web tabanlı yazılımlarda verilerinizin nerede tutulduğuna dikkat etmeniz gerekir. Yanı özel ticari bilgilerinizin başkasının bilgisayarında tutulmasından rahatsızlık duymuyorsanız sıkıntı olmaz. Yine sizin web den girebildiğiniz her ortama yabancıların yada kötü niyetlilerinde girebileceğini düşünmeniz gerekir. Kendi serverınız da bilgi tutmak hem maliyetlidir hem de güvenlik-teknik bilgisi ister.

Düşük ücret karşılığı her türlü desteği hiçbir sınır olmadan verildiğini vadeden firmalardan uzak durmak gerekir. Çünkü hizmet sektöründe her bir işlemin belli bir maliyeti vardır. Örneğin 100 TL ye satılan bir program için istediğiniz zaman geliriz deniliyorsa şüpheyle bakılmalı. Çünkü o ücret karşılığı yapılacak iş değildir. Ticaret yapan bir firmanın 100 TL karşılığında bir müşterisine 3-4 kez yerinde gitmesi aslında zararına bir satış demektir. Para kazanılmadan yapılan işlemlerin sonrasında değişik şeyler çıkabilmekte.

Muhasebe Programı bayiden değil de mümkünse direk yazılım firmasından almanızı tavsiye ederiz. Bayiler hiçbir zaman yazılım firması kadar muhasebe programlarına yada herhangi bir ticari yazılıma vakıf değillerdir. Ama yazılım firması programın tüm detayını bildiği ve geliştirme olanağı kendilerinde olduğundan direk satıcı olarak tercih edilmelidir.

Son olarak ücretsiz yada yıllık düşük ücret karşılığı programlara dikkat etmek gerekir. Ücret yoksa aslında destekte yoktur. Yada bir süre sonra o program mutlaka ücretlendirilecektir. Çünkü ticari olarak kazanç olmadan bir firmanın vakıf gibi ücretsiz program dağıtması mantıksızdır ki bunun örneklerini ne yazık ki gördük. Ücretsiz yada düşük ücretli bir program binlerce kopya dağıtıldıktan sonra yabancı bir firmaya satılmış, kullanıcıları mağdur olmuştu.

Kredi Kartıyla ÖdemeTutar :

Güvenli Ödeme

Müşteri Hizmetleri

  0212 281 87 77

  0212 281 75 88


Kredi Kartı Ödeme

     

Word Üye İşyeri Kartlarına

         Taksit İmkanı

Adalar Muhasebe Programı Adana Muhasebe Programı Aksaray Muhasebe Programı Ankara Muhasebe Programı Antalya Muhasebe Programı Arnavutköy Muhasebe Programı Artvin Muhasebe Programı Ataşehir Muhasebe Programı Avcılar Muhasebe Programı Aydın Muhasebe Programı Bağcılar Muhasebe Programı Bahçelievler Muhasebe Programı Bakırköy Muhasebe Programı Balıkesir Muhasebe Programı Başakşehir Muhasebe Programı Bayrampaşa Muhasebe Programı Beşiktaş Muhasebe Programı Beykoz Muhasebe Programı Beylikdüzü Muhasebe Programı Beyoğlu Muhasebe Programı Bolu Muhasebe Programı Bursa Muhasebe Programı Büyükçekmece Muhasebe Programı Çanakkale Muhasebe Programı Çatalca Muhasebe Programı Çekmeköy Muhasebe Programı Denizli Muhasebe Programı Düzce Muhasebe Programı Edirne Muhasebe Programı Erzincan Muhasebe Programı Erzurum Muhasebe Programı Esenler Muhasebe Programı Esenyurt Muhasebe Programı Eyüp Muhasebe Programı Fatih Muhasebe Programı GaziantepMuhasebe Programı Gaziosmanpaşa Muhasebe Programı Gebze Muhasebe Programı Gümüşhane Muhasebe Programı Güngören Muhasebe Programı Hakkari Muhasebe Programı İkitelli Muhasebe Programı Isparta Muhasebe Programı İstanbul Muhasebe Programı Kadıköy Muhasebe Programı Kağıthane Muhasebe Programı Karabük Muhasebe Programı Kartal Muhasebe Programı Kastamonu Muhasebe Programı Kocaeli Muhasebe Programı Küçükcekmeçe Muhasebe Programı Kütahya Muhasebe Programı Maltepe Muhasebe Programı Manisa Muhasebe Programı Muğla Muhasebe Programı Pendik Muhasebe Programı Rize Muhasebe Programı Sakarya Muhasebe Programı Samsun Muhasebe Programı Sancaktepe Muhasebe Programı Sarıyer Muhasebe Programı Şile Muhasebe Programı Silivri Muhasebe Programı Sinop Muhasebe Programı Şişli Muhasebe Programı Sivas Muhasebe Programı Sultanbeyli Muhasebe Programı Sultangazi Muhasebe Programı Tekirdağ Muhasebe Programı Tokat Muhasebe Programı Trabzon Muhasebe Programı Tuzla Muhasebe Programı Ümraniye Muhasebe Programı Üsküdar Muhasebe Programı Van Muhasebe Programı Yalova Muhasebe Programı Yozgat Muhasebe Programı Zeytinburnu Muhasebe Programı Zonguldak Muhasebe Programı