Yazılım


Firmamız Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları özel programların hazırlanması konusunda da hizmet vermektedir. Demsoft Yazılım, bilgi birikimi ve deneyimi ile firmanız için gerekli olan en stabil yazılımları üretmektedir. Teknolojik gelişmelere uygun, firmaların istek ve talepleri doğrultusunda sektörel, özel yazılımlar geliştirmekte ve firmalara özel proje danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Geliştirilen projelere eğitim ve destek hizmetlerini de birlikte yürütmekteyiz.

Neden özel yazılım?
Her kuruluşun kendine özgü işleyişi ve ihtiyaçları vardır. Bu işleyiş, ihtiyaç firmaların alışkanlıklarından ve hedeflerinden dolayı hepsinde farklılık gösterir. Maksimum başarıyı elde etmek için kuruluşun hedeflerine en uygun yöntemi bulmak gerekir. Bundan dolayıdır ki işleyişi kolaylaştırmak ve rutin hale getirmek için bir araca gereksinim vardır. Genellikle araç olarak bilişim ortamı ve yazılımlar kullanılır. Standart üretilmiş yazılımlar firmanın işleyişine ve ihtiyaçlarına yeterli gelmeyebilir veya karşılık bulmayabilir. Öyleyse, firmalara fayda sağlayacak, bütün bu alışkanlıkları ve hedeflerini karşılayacak kendine özgü özel yazılımlara sahip olması gerekir.

Özel uygulama yazılımları İçinde bulunduğumuz bu dönemde, dünya üzerinde çok kullanılmakta olan ürün tanıtımı ve bayi uygulama yazılımları, ülkemizde de kıymet bulmaktadır. Özel uygulama yazılımları günümüz dünyasında artık bir zorunluluk olmuştur.

Şirketinize Özel Yazılım Çözümleri
Her Sektördeki şirketin ihtiyaçları farklıdır. Paket program olarak ortaya sürülen yazılımların ihtiyaçları tam olarak karşılaması beklenemez. Sizin beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre özel yazılımlar üretiyoruz. Bunun için gerekli analizleri yaparak, iş akışlarını planlıyor, tasarlıyor ve çözüme kavuşturuyoruz. Böylece sizin programa uyum sağlamanızı değil, programın sizin taleplerinize uymasını sağlıyoruz.

Özel yazılımın avantajlarından bazıları;
Paket yazılımlara göre Fiyat-Performans avantaj sağlamaktadır. En yeni ve ihtiyaçlarınıza en uygun olabilecek teknolojinin kullanılması.
Kurumunuzun ihtiyaçlarına göre ölçeklenebilir olması.
Etkin ve sürekli teknik destek sağlanabilmesi.
Geliştirilmeye her zaman açık olması.

Özel Yazılım - Proje Danışmanlık Hizmetlerimiz
Geliştirilen yazılım ve sunulan proje hizmetleri ile öncelikli hedeflerimiz;
Sektörün gelişmesi ve kalkınması
Performans ve verimliliğin artırılması
Kontrol ve denetim mekanizmalarının güçlenmesi
Kaliteden taviz vermeden, iş gücü ve maliyeti azaltmaktır
Aşağıdaki ana başlıklar altında, özel yazılım çözümleri ve proje danışmanlık hizmetleri sunmaktayız;
Özel Yazılımlar
Sektörel Yazılımlar
İnternet üzerinden online kullanılan yazılımlar
Ayrıca firmaların talep ve istekleri doğrultusunda web tasarım hizmetleri de sunmaktayız. Özel yazılım ve proje hizmetlerinin teslim süreleri ve maliyeti; uzman kadromuzun yaptığı analiz çalışmaları sonunda belirlenmektedir.

Özel yazılım ve diğer hizmetlerimiz aşağıdaki belirtilen ölçütler doğrultusunda sunulmaktadır.
Proje anlaşma koşulları, yazılı bir sözleşme ile teyit altına alınacaktır.
Proje maliyetinin belirlenen yüzde oranında peşinatı alınacaktır.
Sözleşmede proje ödemelerin takvimi yer alacaktır.
Sözleşmede projenin teslimat planı yer alacaktır.

Proje anlaşması sağlandıktan sonra, işverenin projeden vazgeçmesi durumunda; peşinat iadesi söz konusu olmayacaktır. Anlaşmanın sağlanması ile birlikte, proje içinde yer almayan istek ve talepler karşılıklı olarak değerlendirilerek sonuca bağlanacaktır. Özel yazılım hizmetleri adı altında geliştirilecek projeler; firma talep ve beklentileri doğrultusunda yapılacak analiz çalışmalarına bağlı olarak, değerlendirilecek ve teklif halinde sunulacaktır. Geliştirilecek projelerin işe, taleplere, beklentilere uygun olmasının yanı sıra; teknolojik ve tekrar geliştirilebilir olmasının da fiyat ve süre faktörlerini etkileyeceğini göz önünde bulundurmak gerekmektedir.