DemPro Ürün Paketi

Artılarımız

Windows masaüstü, web ve mobilden olmak üzere tüm cihazlardan-platformlardan programa online erişim sağlarsınız

Müşterinize cari ekstre basıp göndermeye son. PDF zaten bizde de var. Biz müşterinize özel web link oluşturyoruz. Müşteriniz istediği an cari hareketine bakabilmekte. Hatta size o link üzerinden dönüşte yapabilmekte.

Sipariş-teklif ve faturalarınızı yine direk link olarak müşterinize ulaştırabilirsiniz.

E-ticaret sitesi ile ayrıca eleman alıp uğraşmak istemiyorsanız bizim programımız tam size göre. Size kendi yazılımımız e-ticaret sitesi verelim. Çünkü program üzerinden ürün ekleme, fiyat değiştirme, siparişleri görme, sanal pos ile ödeme alınmış ise takibi, müşteri kart açma gibi tüm işlemleri programdan yapabilmektesiniz. Program ile e-ticaret sitemiz entegre çalışmakta.

Cari, stok kartlarımız detaylı. Öyle ünvan adres yazdıran, kod, ad ile stok tanımlatan program değil bizimki. Kafa karıştırmadan, beni detaya boğun diyenlere parametrik sistem sunuyoruz.

E-Ticaret paketimizin içinde B2B özellikleri ile müşterileriniz kendi cari hareketleri görebilir, fatularını listeler, siparişleri takip eder, aldığı ürünlere ulaşabilir.

Ürünleriz için qr barkod oluşturuyoruz. Resmi ile birlikte direk ürün bilgilerine erişim sağlıyoruz.

Program öyle loglar tutuyor ki neredeyse kullanıcının bir tuşa elinin yaklaştırmasını bile işliyoruz. Sonuçta kim neyi silmiş, neyi değiştirmiş görebiliyorsunuz.

Eksilerimiz

Fiyatımız programımıza göre çok düşük. Fiyat artışı yapamıyoruz.

Müşterimizi memnün etmek için kendimizi zorluyoruz.

Kimseye söylemiyoruz ama webten sınırsız kullanıcı girebilirsiniz. Ek kullanıcı parası almakta zorlanıyoruz.

Yazılımcı biz olduğumuzdan desteğide biz veriyoruz. Programı bilmeyen bayilerin sırf satış yaparak müşteriyi call center hattında bekletmesine gönlümüz elvermiyor.

Mütevazi olamıyoruz. Kendimizi övmekten geri duramıyoruz. Biz yazdıkca yazıyoruz.

Program Özelliklerinden Bazıları

Fatura modülünede çok fazla çıktı alma olanağınız var. İrsaliyeden faturaya aktarabilirsniz. Toplu irsaliye faturalaştırma vardır.Faturadan direk irsaliye oluşturabilirsiniz. Siparişten irsaliyeye yada fatura modülüne aktarma yapabilirsiniz. Faturada ürün girerken eski girilmiş fiyatlarla karşılaştırır. Stok takibi yapıyorsanız eksi stok uyarısı verir.

Cari kartları acarken iletişim bilgilerinden, banka bilgisine kadar tüm bilgilerini girebilir, özel kod alanları ile ayrıca istediğiniz gruplamaları yapabilirsiniz. Cari hareket olarak devir ve virman işlemleri , borc-alacak dekontları girebilirsiniz. Ürün ve cari arama çok kolaydır. İstediğinzi alandan ve içinden kelimeden stok yada cari bulabilirsiniz.

Stok kartında stok kodu ve adı dışında, marka, grup kodu ve üretici gibi alanları doldurarark fatura ve irsaliye hareketlerinde bu alanlara göre hareket raporu alabilirsiniz.

Kasa takibi yapabilirsiniz. Kasadan birden fazla para birimi ile işlem yapabilirsiniz. Banka modülünde istediğiniz kadar banka tanımlayabilirsiniz. Bankadan gelen ve giden havale -eft kayıtlarını yapabilirsiniz. Tam entegre olarak otomatik cari hareketine işler.

Çek ve Senet modüllerinde kendi evrağınızı ve müşteri evraklarının girişini yapabilirsiniz. Ciro , takasa verme, iade gibi işlemleri yapabilirsiniz. Günü gelen evrağı uyarı sisteminde size uyarır.

Devir işlemleri ile kendiniz yeni şirket oluştururak yeni yıl devirlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Toplu borc-alacak raporu, stok raprou , fatura raporu gibi tüm modüllerden raporlar alabilirsiniz.

Muhasebe Programı istediğiniz para biriminden çalışabildiği gibi, maliyet hesabı yaparak satışlarınızdaki karlılığınızı (alış-satış fiyatı üzerinden) hesaplar. Windows görsel arayüzü ve kolay kullanımı ile zorluk çekmeden tüm işlerinizi programımızda takip edebilirsiniz. Kurulumu, yedeklemesi ve destek verilmesi kolay olan programımız tüm sektörlerde 250 den fazla parametre özelliği ile rahatlıkla firmaya özel ayarlanabilir.

SQL Tabanlı olup, Tüm verileri, her ekranda anında Excel ortamına atabilirsiniz. Kullanıcı Hak Tanımları ile yüksek güvenlik. Ağ ortamında çoklu kullanıcı özelliğine sahiptir. İnternet üzerinden gerek MS 2008 server gerekse MS Windows Xp ile programımızı online (uzak masaüstü bağlantısı) kullanabilirsiniz. Ayrıca modem üzerinden hiçbir ek program gerek kalmadan online kullanmaya elverir. Sesli-görsel, örnekli video Çekimli eğitim cdleri ile programı öğrenmek çok kolay. Toplu ve tek tek SMS ve mail gönderme özelliği kolay ve ucuz iletişim sağlar.Gelişmiş grid (tablo) özelliği ile kendi raporlarınızı Mouse (fare) ile sürükleyerek kendiniz yapabilirsiniz.

Fatura modülünden Barkodlu satış ve ayrıca hızlı satış modülü ile perakende satışlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürün arama-bulma çok kolaydır. İçindeki kelimeden rahatlıkla istediğiniz kayda ulaşabilirsiniz.

Grafiksel raporlarla cari, stok, fatura gibi modüllerde grafiksel rapor alabilirsiniz. Aylara göre satış ve alımlarınız, aylara göre bir stogun hareketleri yada bir müşterininizin sizinle ay bazlı cirosu gibi değişik grafiksel raporlar ulaşmak için bir tık yeterli.

Ödeme Planı modülü fatura, çek ve senet modülleri ile entegre çalışarak ve manuel girişe izin vererek firmanızın nakip ödeme akışını takip etmenize yarar. İş Emri - Servis modülü ise hizmet sektörü başta olmak üzere satış sonrası destek hizmetlerinzide kullanabileceğiniz bir modüldür.

Dosya - Evrak takibi, Demirbaş, Personel, Görevler, Projeler, Malzeme Talep, Görüşme Caller-ID, İzinler ve Masraf modülleri firma içi ayrıca kullanabileceğiniz işlerinizi kolaylaştıran ek modüllerimizdendir.

Kilit özelliği ile normalde (kilitsiz kayıtlarda) silmeye ve değiştirmeye yetkisi olup full yetkisi olmayanlar kullanıcı kilitlediğiniz kaydı değiştiremez ve silemez.

Bu Programımıza bir çok sektörel özel modül ayrıca eklenerek muhasebe ile entegre çalışması saglanmaktadır.

Windows sürümleri dışında hizmetlerimiz ve ek yazılım istekleriniz projeye göre fiyatlandırılır.Dempro Ürün Resimleri

portfolio img

Anamenü

Uyarı sistemi, hatırlatma, analizleri içeren anamenü

portfolio img

Cari

Cari Kart tanımları. Resim ve alt yetkili girme imkanı.

portfolio img

Fatura

Fatura listesi ve fatura giriş ekranı

portfolio img

Stok

Stok Listesi ve stok kartı tanımlama

portfolio img

Kasa

Nakit tahsilat modulu ve tahsilat ekranı

portfolio img

İrsaliye

İrsaliye listesi ve kayıt ekranı

portfolio img

Banka

Banka listesi ve kayıt ekranı

portfolio img

Çek

Çek listesi ve kayıt ekranı

portfolio img

Senet

Senet listesi ve kayıt ekranı

portfolio img

Sipariş-Teklif

Sipariş-Teklif listesi ve kayıt ekranı

portfolio img

Servis

Servis listesi ve kayıt ekranı

Ürün Tanıtım Videosu

*Videodaki ürünümüz full paket olup tüm modülleri içermektedir. Dempro paketinde yalnızca cari, stok, fatura, irsaliye, sipariş, iş emri, kasa, banka, çek ve senet modülleri vardır.

Dempro Online Muhasebe Programı

Aylık Fiyat 200 TL+KDV

Yıllık Fiyat 2400 TL+KDV

*200 Tl'lik fiyat yıllık ödemede geçerlidir. Ay ay ödemede her ay 320 TL + KDV şeklinde fiyatlandırılır.

Dempro iyi de başka yok, mu dediniz? Bundan iyisi tek sefer ödemeli full paket! Diğerleri daha az modul içerir. Yinede biz göz atın.

Demstart Aylık 60TL Demsilver Aylık 100TL Full Paket 8000TL

Demsoft Yazılım

Ofisimizi Ziyaret Edin

İstanbul Ticaret Sarayı No:108/40 Giyimkent Esenler/İSTANBUL

+90 212 281 87 77

+90 532 540 25 64

+90 552 669 08 85

info@demsoft.com