Web Tasarım


Ticari firmalar için web site zorunluluğu geliyor.

Web Tasarımı Günümüzde, iletişim denince akla gelebilen önemli kavramlardan biri haline dönüşen internet, bireysel ve kurumsal olarak hayatın vazgeçilmez birer parçası haline gelmiştir.

Özellikle ihracat yapan ve yeni pazarlara açılmak isteyen firmalar için web sitesi ideal bir çözümdür. Pazar yerlerinin bulunması, ürünlerinizin hedef kitleye ulaşması ve ürünlerinizi web ortamında maksimum şekilde tanıtılması ancak konusunda uzman firmalar ile mümkündür.

Ürününüzü ya da hizmetlerinizi internet ortamında pazarlayabilmek için başarılı bir strateji ve profesyonel bir tasarım site ziyaretçilerinize ve müşterilerinize iletmek istediğiniz mesajın etkinliği açısından çok önemlidir.

Bizlerde, firmanızın imajına uygun web siteleri tasarlamaktayız. Dizayn çalışmalarınız devam ederken her aşamada görüşlerinizi alarak beklenti ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamaya çalışmaktayız.

Joomla, Prestashop, Opencard gibi açık kod sistemleri kurulum ve tasarımı konusunda uzman kadromuzla çözümler üretmekteyiz.


E-Ticaret Siteniz Olsun


E-Ticaret Sitemiz : www.demsoft.com
Kendi yazılımız olan e-ticaret sitemiz online muhasebe programımızla entegre çalışır.

Programdaki stokları güncellediğinizde e-ticarette anında güncellenir. Siteden sipariş aldığınızda programa işler.

Sanal pos özelliği vardır. Ödeme alındığında programda banka modulene işler. size mail gönderir.

B2B olarak kullanabilirsiniz.Müşterileriniz email ve şifre ile giriş yapabiblir. Yeni üyeler otomatik caride görünür.

Aktif Çalışmalarımız